پرینت

درباره آکادمی سخن پارسیان

 

آکادمی زبان سخن پارسیان توسط استاد وحید جانفرسا پس از مراجعت ایشان از انگلستان تاسیس شد. در سوابق آقای جانفرسا تحصیل در رشتهء زبانشناسی در یکی از بهترین دانشگاههای انگلستان و نیز همکاری با دانشگاه تهران در دانشکده های زبان، مهندسی، و پزشکی، همچنین همکاری با دانشگاه علامه، وزارت امور خارجه، و دیگر سازمانهای بزرگ را میتوان نام برد. ایشان در آموزش مکالمه زبان انگلیسی و نیز آمادگی برای آزمون های آیلتس و تافل بعنوان سوپروایزر آموزش تجربیانی منحصربفرد کسب کردند که نتیجهء آن در آکادمی سخن پارسیان مورد بهره برداری قرار گرفته است. در متد سخن پارسیان پشتیبانی آموزشی تمام ساعات روز استمرار دارد و با بهره برداری از اینترنت، تلفن و نیز جلسات حضوری ما اطمینان حاصل میکنیم که حضور استاد در پیشبرد اهداف آموزشی زبان آموز همواره نقش راهبردی خود را ایفا میکند. همچنین ما با استفاده از متریال آموزشی اختصاصی سخن پارسیان از بهترین نتیجه در کمترین زمان اطمینان حاصل میکنیم.

  • کلاسهای مکالمه پارسیان ؛ بعد از ظهر ها و آخرهفته. کلاس های مکالمه پارسیان با کتابهایی که توسط استاد جانفرسا تهیه و تنظیم شده اند شما در تمام مدت شبانه روز امکان دسترسی به مواد آموزشی و نیز توضیحات استاد را دارید. همچنین با تماس تلفنی در ساعات مقرر مورد پشتیبانی استاد قرار میگیرید. سپس در کلاسهای حضوری یکروزه برای تمرین و تعامل مکالماتی که آموخته اید از آموزش موقعیت های گفتگو در زبان انگلیسی برخودار میشوید. البته از طریق رسانه های اجتماعی (تلگرام، وایبر، و واتساپ) نیز می توانید با ما در تماس باشید تا مشکلات آموزشی احتمالی در اسرع وقت مرتفع گردند.

 

  • کلاسهای آموزش واژگان و دستورزبان؛ در این پکیج میتوانید از متریال اختصاصی پارسیان جهت یادگیری واژگان و دستورزبان استفاده نمایید. در این پکیج سعی براین است که رایج ترین کلمات و نیز الگوهای زبانی مورد آموزش قرار گیرد.

 

  • کلاسهای آمادگی جهت آزمون تافل دکتری؛ این بخش در دست اقدام است.

 

  • کارگاههای آموزشی اختصاصی  آیلتس و تافل :  در آمادگی برای آزمون تافل یا آیلتس نیز ما با تکیه بر روشهای آموزشی سخن پارسیان از جزوات خلاصه سازی شده و نکات آزمون بیشترین بهره را میبریم و با تکیه بر آموزش دو مهارت تولیدی این آزمون ها بر آموزش نوشتار و گفتار در آیلتس و تافل تمرکز داریم. در اینجا نیز از پشتیبانی تلفنی و نیز ایننترنتی برخوردار هستید.
  • با توجه به اینکه این کلاسها توسط استاد جانفرسا اجرا میشوند و تکیه بر مهارتهای آزمون است، لازم به تذکر است که باید تا حد متوسط زبان انگلیسی دانش زبان شما تکمیل شده باشد تا بتوانید از کلاسهای آزمونهای تافل یا آیلتس بهترین بهره را ببرید.
  •  
  • جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طول دوره ها ، روز و ساعات برگزاری آن‌ها می توانید سایر بخش های سایت را مشاهده نموده و همچنین از مشاوره رایگان با اساتید  مجرب ما بهره‌مند شوید

تماس جهت مشاوره تخصصی آیلتس و تافل : 35 16 997 0935

 

تماس با موسسه : 10 77 88 88