پرینت

معرفی دوره‌های آیلتس

معرفی دوره

زبان آموزان گرامی:

دقت فرمایید که ضرورت دارد پیس از ثبت نام در هر یک از دوره‌های موسسه سخن پارسیان، جهت عضویت در سایت سخن پارسیان مشخصات فردی و شماره تماس خود را در بخش "تماس با ما "وارد نمائید.

*

جهت یادگیری آیلتس با متد سخن پارسیان مستحضر باشید که ما براساس چهار مهارت بصورت مجزا برای این آزمون آموزش صورت میدهیم. این مهارتها در کلاسهای حضوری با هدف آموزش و رفع اشکال ترتیب داده میشوند، و البته شما علاوه بر امکان دسترسی به آکادمی آنلاین سخن پارسیان، از پشتیبانی تلفنی و نیز عضویت در کانال تلگرام ما برخوردار خواهید شد.

*

برنامهء آموزش آیلتس آکادمی سخن پارسیان

به تفکیک مهارت مورد نیاز از متد پارسیان بهره مند شوید:

مهارت گفتار

مهارت نوشتار

مهارت خواندن متون

مهارت شنیدار

*

در دورهء آیلتس برای هر درس مبلغ 3000000 تومان به شماره حساب 6930-5389-2910-5022 بانک پاسارگاد بنام وحید جانفرسا پرداخت میکنید و سپس با ثبت نام خود و ارائهء شماره فیش پرداختی به مدیر سایت اعلام خوهد شد که دسترسی مربوط به درس مورد نظر شما را در اختیارتان قرار دهد. در پایان هر مهارت نیز با هماهنگی آموزشگاه و رزرو زمان کلاس مربوز به آن مهارت میتوانید در جلسهء حضوری مربوطه شرکت فرمایید.  
 

مبلغ تمام کلاسهای مربوط به یک مهارت را نیز می توانید به تفکیک و یا بصورت یکجا بپردازید.

توجه داشته باشید که پس از ثبت نام در یک مهارت یا یک درس، امکان استرداد یا جابجایی درسها وجود ندارد، به همین خاطر خواهشمند است پیش از واریز مبلغ مورد نظر حتما دقت فرمایید.

 

فرآیند آموزش آیلتس در آکادمی پارسیان: 
1. ابتدا در قسمت ورود به سایت، نام و ایمیل خود را ثبت فرمایید تا در سایت عضو شده در دوره های ما ثبت نام نمایید
2. مبلغ 20  هزار تومان برای درس مورد نظر را به شماره حساب 6930-5389-2910-5022 بانک پاسارگاد بنام وحید جانفرسا واریز نمایید.
3. به منوی ثبت نام وارد شوید و فرم مورد نظر را تکمیل کنید.
4. پس از تکمیل ثبت نام کارشناسان ما برای شما نام کاربری و رمز ورود به آکادمی پارسیان را ارسال خواهند کرد.
5. به آکادمی پارسیان وارد شوید و درس مربوطه را حداقل سه بار مرور فرمایید.
6. . در پایان درسهای آنلاین با واریز مبلغ 400 هزار ریال به همان حساب، در ساعت رزرو شده، مطابق تقویم کلاس‌های آخر هفته، با در دست داشتن فیش پرداختی برای کلاس مورد نظر حضور پیدا کنید.
7. سوالات خود را با ما همواره مطرح کنید.(این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید)

 

لازم به توضیح است که در حال حاضر دو مهارت گفتار و نوشتار آزمون آیلتس در آکادمی پارسیان ارائه میشود. دیگر مهارت ها در قرصت مقتضی به آکادمی آنلاین اضافه میشوند.

 

    به امید موفقیت شما در آزمون آیلتس

*

شرایط ثبت نام

برای ثبت نام در دوره های گفتار آزمون آیلتس باید زبان شما در سطح متوسط جدول بین المللی سطح بندی زبان قرار داشته باشد. در آکادمی سخن پارسیان با گذراندن دوره های مکالمه در سطح یک و دو میتوانید از این موضوع اطمینان حاصل کنید و سپس در کلاسهای آزمون گفتار آیلتس شرکت نمایید.

*

این دوره ها فقط برای اعضای سخن پارسیان قابل دسترس است..