پرینت

معرفی دوره‌های تافل

 

زبان آموزان گرامی:

دقت فرمایید که ضرورت دارد پیس از ثبت نام در هر یک از دوره‌های موسسه سخن پارسیان، جهت عضویت در سایت سخن پارسیان مشخصات فردی و شماره تماس خود را در بخش "تماس با ما "وارد نمائید.

*

 

جهت یادگیری تافل با متد سخن پارسیان مستحضر باشید که ما براساس چهار مهارت بصورت مجزا برای این آزمون آموزش صورت میدهیم. این مهارتها در کلاسهای آنلاین و نیزحضوری با هدف تکمیل آموزش و آزمون همراه با رفع اشکال ترتیب داده میشوند، و البته شما علاوه بر امکان دسترسی به آکادمی آنلاین سخن پارسیان، از پشتیبانی تلفنی و نیز عضویت در کانال تلگرام ما برخوردار خواهید شد.

 

*

برنامهء آموزش تافل پارسیان

 

به تفکیک مهارت مورد نیاز از متد پارسیان بهره مند شوید:

مهارت گفتار

مهارت نوشتار

مهارت خواندن متون

مهارت شنیدار

*

معرفی دوره های حضوری تافل :

مدرس کارگاه های حضوری تافل استاد جانفرسا هستند که به ترتیب مهارتهای دریافتی (خواندن متون و شنیدار) و سپس مهارتهای تولیدی زبان (نوشتار و گفتار) را تدریس میفرمایند. در تفکیک این کارگاهها نیز برای هر مهارت دو کارگاه طراحی شده و به اجرا در میاید:

1.      کارگاه نوشتار 1 ؛ نوشتار مستقل – Independent task-

2.      کارگاه نوشتار 2 ؛ نوشتار ترکیبی – Integrated task -

3.      کارگاه گفتار 1 ؛ گفتار مستقل و ترکیب شنیدار – Task 1,2,5 and 6 -

4.      کارگاه گفتار 2 ؛ ترکیبی شنیدار و متون – Tasks 3 and 4 -

5.      کارگاه متون 1 ؛ کل گرا – Coherence, inference, summery, purpose -

6.      کارگاه متون 2 ؛ جزء گرا – paraphrase, detail, vocab, referents, tables -

7.      کارگاه شنیدار 1 ؛ کل گرا – Similar to the reading sessions -

8.      کارگاه متون 2 ؛ جزء گرا-  Similar to the listening sessions -

برای هر کارگاه مبلغ 40  هزار تومان به شماره حساب 6930-5389-2910-5022 بانک پاسارگاد بنام وحید جانفرسا واریز نمایید و سپس با شماره تلفن 88887710 و برای کارگاه مورد نظر رزرو کنید. ارسال شماره و تاریخ فیش به همراه تصویر رسید پرداخت جهت رزرو کلاس ضروری است.

معرفی دوره های آنلاین و حضوری :

در دورهء تافل برای هر درس مبلغ 20000 تومان به شماره حساب 6930-5389-2910-5022 بانک پاسارگاد بنام وحید جانفرسا پرداخت میکنید و سپس با ثبت نام خود و ارائهء شماره فیش پرداختی به مدیر سایت اعلام خوهد شد که دسترسی مربوط به درس مورد نظر شما را در اختیارتان قرار دهد. در پایان هر مهارت نیز با هماهنگی آموزشگاه و رزرو زمان کلاس مربوز به آن مهارت میتوانید در جلسهء رفع اشکال مربوطه شرکت فرمایید.  

مبلغ تمام کلاسهای مربوط به یک مهارت را نیز می توانید به تفکیک و یا بصورت یکجا بپردازید.

توجه داشته باشید که پس از ثبت نام در یک مهارت یا یک درس، امکان استرداد یا جابجایی درسها وجود ندارد، به همین خاطر خواهشمند است در انتخاب فصل و درس مورد نظر حتما دقت فرمایید.

 

فرآیند آموزش تافل آنلاین و حضوری در آکادمی پارسیان
1. ابتدا در قسمت ورود به سایت، نام و ایمیل خود را ثبت فرمایید تا در سایت عضو شده در دوره های ما ثبت نام نمایید
2. مبلغ 20  هزار تومان برای درس مورد نظر را به شماره حساب 6930-5389-2910-5022 بانک پاسارگاد بنام وحید جانفرسا واریز نمایید.
3. به منوی ثبت نام وارد شوید و فرم مورد نظر را تکمیل کنید.
4. پس از تکمیل ثبت نام کارشناسان ما برای شما نام کاربری و رمز ورود به آکادمی پارسیان را ارسال خواهند کرد.
5. به آکادمی پارسیان وارد شوید و درس مربوطه را حداقل سه بار مرور فرمایید.
6. در پایان درسهای آنلاین با واریز مبلغ 400 هزار ریال به همان حساب، در ساعت رزرو شده، مطابق تقویم کلاس‌های آخر هفته، با در دست داشتن فیش پرداختی برای کلاس مورد نظر حضور پیدا کنید.
7. سوالات خود را با ما همواره مطرح نمایید.(این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید)

لازم به توضیح است که در حال حاضر فقط مهارت گفتار و نیز مقاله نویسی آزمون تافل در آکادمی پارسیان ارائه میشود. دیگر مهارت ها در زمان مقتضی ارائه خواهند شد.

    به امید موفقیت شما در آزمون تافل

*

شرایط ثبت نام

برای ثبت نام در دوره های گفتار آزمون تافل باید زبان شما در سطح متوسط جدول بین المللی سطح بندی زبان قرار داشته باشد. در آکادمی سخن پارسیان با گذراندن دوره های مکالمه در سطح یک و دو میتوانید از این موضوع اطمینان حاصل کنید و سپس در کلاسهای آزمون گفتار تافل شرکت نمایید.

*

این دوره ها فقط برای اعضای آکادمی پارسیان قابل دسترس است.